MAYBE NEXT TIME
muzyczna dywizja MTC

Zaproszenie do wzięcia udziału w warsztatach muzycznych i przyłączenia się do grupy muzycznej Maybe Next Time.

Jeśli potrafisz śpiewać lub grać na instrumencie i marzysz o tym, aby wyjść na scenę i wystąpić razem z zespołem dla dużej publiczności, zapraszamy Cię do współpracy!

Grupa muzyczna Maybe Next Time powstała w wyniku spotkań w ramach warsztatów muzycznych Maybe Theatre Company. Zaczęło się od śpiewania piosenek przy gitarze w małej sali na uniwersytecie. Obecnie występujemy w pełnym składzie na dużych imprezach, takich jak Neptualia czy Jarmark Św. Dominika. Gramy i śpiewamy wybrane przez nas utwory we własnych aranżacjach. W zespole znajdzie się miejsce zarówno dla muzyków doświaczonych w występach na scenie, jak i dla tych, ktorzy szukają pierwszej szansy na pokazanie się przed publicznością. Każdy wnosi do zespołu coś od siebie. Wszystkich natomiast łączy radość ze wspólnych spotkań, satysfakcja z rozwijania swojej pasji i niesamowita adrenalina związana z występe na żywo.

Próby odbywają się co czwartek od godziny 18:00 do 21:30 w sali 28 w budynku dawnej stołówki UG (obecnie instytut logopedii) przy ulicy Wita Stwosza 58. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych.

Kontakt: mnt@mtc.gda.pl

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z nami!

 
o nas ... co graliśmy ... nowości i plany ... zdjęcia ... kontakt

 

 
design by:
Design by: :Poziomka